Mydła w kostce

 

W chwili obecnej pod marką własną oferujemy osiemnaście rodzajów mydeł tradycyjnych, sodowych. W miarę opracowywania nowych receptur oferta ta stopniowo będzie wzbogacana. Baza mydlana dla wszystkich produktów powstała tylko i wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego.

Do wytwarzanych przez nas mydeł nie dodajemy w trakcie procesu produkcyjnego powszechnie stosowanych w dzisiejszym przemyśle mydlarskim syntetycznych substancji uplastyczniających, rozjaśniaczy optycznych, środków pieniących itp. Innym wyróżnikiem naszych produktów jest bardzo wysoka, nie spotykana nigdzie indziej zawartość procentowa dodatków aktywnych. Nie chcemy by ich obecność w składzie miała charakter jedynie marketingowy.


W naszej ofercie znajdują się mydła z aplikacjami z bryłek bursztynu, surowej nieszlifowanej perły, czy też ziarenek kawy. Produkcja tych rodzajów asortymentu odbywać się musi częściowo ręcznie, ale pomimo tego na bieżąco realizujemy zamówienia sięgające dziesiątek tysięcy sztuk.


Wszystkie nasze mydła zostały przebadane dermatologicznie. Szczególnie należy je polecić osobom podatnym na alergie wywoływane przez środki czystości produkowanych na bazie syntetycznych środków powierzchniowo czynnych.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY SERII ...